Заходи

в 3 класі разом із класним керівником Мальцевою Т.В. проведена екскурсія до бібліотеки «Мандруємо країною казок». Учні познайомилися з правилами поведінки в бібліотеці, з правилами користування книгою, з розташуванням книжкового фонду відповідали на запитання вікторини.

В 4 класі разом із класним керівником Захаровою Т.В. була проведена літературна вікторина «Книга – твій друг». Діти з захопленням відповідали на запитання. В ігровій формі отримали знання про структуру книги.

В бібліотеці були організовані книжкові виставки «Козацька слава не вмре, не загине», присвячена до Дня українського козацтва , «Мятежный гений вдохновенья…»,

Відзначаючи ювілей М. Лермонтова 1в 8 класі відбулася літературна година «Знайомлячись з біографією поета…». Учні познайомилися з біографією та творчістю російського поета.

На бібліотечному уроці «Про книгу і бібліотеку» учням 4 класу  розповідала про значення книги в житті людини. Головною метою уроку було виховання бережливого ставлення учнів до книги, стимулювання до бажання більше читати.  На бібліотечному уроці «Про книгу і бібліотеку»  учням 4 класу  розповідала про значення книги в житті людини. Головною метою уроку було виховання бережливого ставлення учнів до книги, стимулювання до бажання більше читати.

Учні 1 класу  брали активну участь у бліц вікторині «В гостях у казки». Разом із класним керівником Лєсніченко В.М. ознайомили дітей з поняттям «народна казка» та «авторська», класифікацією казок за сюжетом, навчили розуміти зміст, розвивали спостережливість, уміння висловлювати свою думку, виховували ціннісні, мораль якості.

Підводячи підсумки проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек слід зазначити, що для учнів школи він був цікавим і корисним.

Всі заплановані,  проведені заходи сприяли формуванню в  учнів інтересу до художньої літератури, активізували пізнавальну діяльність, розвивали їх  інтелектуальний та творчий потенціал.